| pisicuta2884 a întrebat:

Dau funda~! Deci... o prietena mi-a sters din greseala toate pozele de pe aparat. Cardul era inauntru. Acum cand dau sa vad pozele nu este nici una. Pot sa fac ceva ca sa le recuperez, adica nu sunt salvate pe card sau altceva? Va rog multttt, ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| roxyana03 a răspuns:

Poi orice camera din cate stiu eu are cosul de gunoi... a mea are:d. cautal sau mergi la cineva care stie...:* si roagal frumos sa ti-le salveaza din nou in card:*

| thecakeisalie a răspuns:

Incearca cu www.cardrecovery.com. Succes!

| Dani21Dany a răspuns:

Ai fi putut da undo daca nu ai mai sters copiat stins pc etc atunci

| Alecs1030 a răspuns:

Da-mi add pe mess ( Alecs1030@yahoo.com ) si te ajut eu sa ti le recuperezi.in caz ca inca nu ti le-ai recuperat nu conteaza acum cat timp au fost sterse. posibilitatea de recuperare este cam 70%. deci daca mai ai nevoie de ajutor contacteaza-mawinking