| bulzz a întrebat:

Dau funda! in primele luni cand mi-am cumparat un laptop cand inchideam clapeta de la, laptop cu el aprins se stingea in maxim 5 secunde iar cand il porneam era de ajuns sa apas orice tasta si intr-o secunda mi se deschide sa selectez userul(administratorul sau.)si dupa ce selectam userul se deschidea exact unde il lasasem, acum dupa 2-3 miau tot aparut update-uri si binenteles le-am instalat, iar acum cand imi incid clapeta se stinge la propriu ca si cum i-as dat shut down

Răspuns Câştigător
| DANI_1590 a răspuns:

Intri in Control Panel, apesi Hardware and Sound, si intri in Power Options.
De acolo schimbi.

1 răspuns:
| serios54 a răspuns:

Asa ii la fiecare laptop, cand ii inchizi clapeta se stinge(dar nu de tot)si bine inteles si mie imi apar ubdate-uri, dar nu tot timpul. daca vrei sa stii ai facut ceva si l-ai stricat.