| Delete a întrebat:

Dau funda,, o sa mearga la mine gta 4 daca Ram 4, 00 gb si Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @ 2.10 GHz 2.10 GHz Assasin's Creed 1 si 2 merg fara probleme dar gta 4 o sa mearga?

Răspuns Câştigător
| valykx a răspuns:

Sper sa te ajute asta:
Minimum System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1. 5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements

OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz, AMD Phenom X3 2. 1Ghz
Memory: 2 GB (Windows XP) 2. 5 GB (Windows Vista)
18 GB Free Hard Drive Space
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

6 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Ce placa video ai, aia conteaza aproape cel mai mult. dar daca iti merge Ac2 creca iti merge si gta4, incearca.

| mihaip1 a răspuns:

Scrie pe google gta IV system requirements... mie mi-a mers pe o ati hd 4680 parca, 4 gb ram si va imaginati si voi ce procesor am happy

| Piticaaa a răspuns:

La atata RAM si avand in vedere cat de vechi e jocul eu zic ca merge fara probleme.happy

| HasuX a răspuns:

Sigur frate cum sa nu. Mie mi-a mers pe procrsor de 1 mhz si ram de 1 gb

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care ma ajuta si pe mine sa nu il downloadez degeaba ca si asa are 13 GB
Procesor : AMD Sepron(tm) Processor LE-1100, MMX, 3DNow,~1, 9GHz
Memory RAM : 1GB
Display : GeForce 6100 nForce 405
Aprox, Total Memory : 256 MB (placa video)
Curent Display Mode : 1280x1024 (32bit) (60Hz)

DACA MA POATE AJUTA CINEVA CAT MAI REPEDE. MULTUMESC FF MULT!