| nicumusceleanu67 a întrebat:

[DAU FUNDA] Salut TPU. Am un televizor crt, iar aseara l-am lasat pornit si m-am dus pana afara. Cand m-am intors televizorul nu mai mergea. Ledul rosu era aprins, insa cand vreau sa il aprind se aude incet un sunet de trei ori. M-am uitat in el si nu pare sa aiba nimic ars. Care poate fi cauza? Astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| TPUSenior01 a răspuns:

Vezi poate fi ceva cu placa video sau cum s-ar fi numind la televizoare si eu mi-am reparat televizorul de doua ori pentru ca s-a ars. Poate ai vre un prieten vezi ce s-a intamplat Bafat :*

1 răspuns:
| Alexander121 a răspuns:

Daca e crt mai mult ca sigur tubul...sau vreun tranzistor de pe surasa