| AlexFTW3 a întrebat:

[Dau Funda]Salut TPU!
daca reinoiesc contracutul la clicknet de la clicknet surf la clicknet play imi da alt modem? sau raman cu acelasi modem(hg510). CAnd am mers la ei nu mi-ai zis nimic ca va trebui sa primesc alt modem si mai am o intrebare: Viteza variaza in functie de modem sau de la ei se schimba straight face is cam paralel straight face

Răspuns Câştigător
| TelekomRO a răspuns:

Atat viteza cat si tipul de modem depind de mai multi factori. Viteza variaza in functie de contractul semnat si de tehnologia disponibila in zona ta. Ti se va oferi sau nu modem, in functie de contractul pe care alegi sa il semnezi. Pentru un raspuns concret, cel mai sigur contactezi 1930 si intrebi acolo.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Poti opta pentru optiunea de a schimba modem-ul (optional bineinteles)
O zi buna! happy