| Fr3eStyLe a întrebat:

(DAU FUNDA) Salut TPU! Eu am o problema cu Google Chrome, cand vreau sa i-au o extensie imi apare o fereastra care spune asa:" A aparut o eroare (Download was not a CRX)". Can intru in My Documents si unde se salveaza extensiile eu vad ele sunt in format CRX. Va rog ajutati-ma si spuneti-mi pe pasi ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Oanny a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi browser-ul Google Chrome...

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Bug în google chrome.Nu e de mirare deorece și așa este foarte instabil.Recomand să folosești alt browser de internet.Succes