| catalin231998 a întrebat:

Dau funda! Salut TPU vreau sa imi cumpar Orange nivo. Merg jocurile, aplicatiile bine pe el? Are lag? Pot sa ii schimb interfata ca nu imi place cea de la Orange?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Telefonul este unul dintre cele mai bune din gama sa, deci nu ar trebui sa ai probleme, dar depinde si ceea ce rulezi pe el. In ceea ce priveste schimbarea soft-ului poti solicita acest lucru dar trebuie sa il trimiti in service.

O zi buna,
Orange Helper.

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Daca nu iti place culoarea portocalie poti sa o faci albastra din setarile afisajului