| ritusik a întrebat:

Cum pot sa-mi creez propriul site gratuit?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Google sites e cel mai simplu şi mai este wordpres, yolla site şi altele.Eu folosesc google sites de 5 ani de când am site-ul de la profil, e simplu de creat un site dar ai numai 100 de Mb spaţiu de stocare, iar pe yolla site 1000Mb.
Dacă vrei să postezi materiale multimedia făcute de tine pe el(tutoriale video, etc) recomand ca host pentru ele div share astya dacă depăşesc 15 minute şi sunt sub 200 de Mb sau YouTube dacă sunt sub 15 minute.Pentru un subdomeniu recomand smart dots.com
asta dacă vrei să ai un nume de site asemănător cu www.site.org,pro,info.tc.
succes

Răspuns utilizator avertizat