| Yoe a întrebat:

Dau funda! Cum imi pot face singur propriul domeniu fara a da vreun ban? Vreau sa public un site si nu-mi convine niciun domeniu gratuit asa ca m-am gandit sa-l fac chiar eu, si sa public site-ul singur.(ma refer ca vreau sa-mi fac un web hosting server)

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Exista o gramada pe internet
e suficient sa folosesti un program de cautare ca de exemplu google.com
uite un exemplu la francezi :
http://www.lws.fr/nom-de-domaine-gratuit.php

1 răspuns:
| Ichnat a răspuns:

Crezi ca e asa simplu? laughing

Iti trebuie o locatie mareee, bani multi, aparatele care sunt serverul si programatori si sa nu uitam de cheltuielile pentru locul inchiriat, curent, etc. straight face