| philips a întrebat:

DAU FUNDA! Ziceti-mi niste jocuri gen : Need For Speed Porsche! (SA NU FAC CURSA), sa poata sa fie comanda manuala si sa se vada in interior si cat de cat de realitate! big grin a, si sa fie masini din Europa!

6 răspunsuri:
| iPhoneGuy a răspuns:

Dirt 2, dirt, lfs

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

TDU2 - Test Drive Unlimited 2. mi se pare tare.

| catalinpreduna a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Da frate e tare dar eu l-am instalat si nue merge sad imi dao eroare si nu stiu ce sa-i fac

| Kokolina a răspuns:

Drift City:X il adorlove struck

| Alinamark a răspuns:

Cateva jocuri de genu Need for Speed, Curse NSF, jocuri unity, jocuri 3d am vazut aici http://www.jocuricumasini.ro/

| Sh0kw0W a răspuns:

Poti cauta niste simulatoare si se vede din interior cu volan si toate cele.