| niculescu16081994 a întrebat:

Dc cand intru in aplicatia talking tom pe Samsung S5260 star II imi intra pe net si cand ies de pe net se inchide si aplicatia? Dau funda la cel care stie

4 răspunsuri:
| costy20 a răspuns:

Aplicatia care ai descarcato probabil ai loato moca si de aceia iti apare aia cu netu ca te pune sa il cumperi. cauta si tu altu pe saitul asta http://www.filecrop.com/ sau daca ai android ia de pe android market

| niculescu16081994 explică (pentru costy20):

Imi poti da si mie site de unde pot copia talking tom te rog mult ca nst cum e cu site asta filecrop.com

| costy20 a răspuns (pentru niculescu16081994):

Pai telefonul are android?

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Mie nu imi iese cand inru in aplicatie da imi intra pe net dar dau beck si imi revine la aplicatie.