| anonim_4396 a întrebat:

Dc imi apar reclame in koreana

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Ai intrat recent pe astfel de site-uri, in limba aia sau te-ai uitat la ceva seriale sau anime-uri sau cine stie.

Mai exista posibilitatea sa fi vorbit de ea cu cineva. Sa stii ca Google is watching you smug.
O da, te asculta cu microfonul pentru a iti oferi content bazat pe ceea ce discuti cu cei din jurul tau. Creepy af.

| ViruseZ a răspuns (pentru Ineys):

Nu folosca3sv googlee.dar recemt am intrat be 'bing china'

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt în coreana de nord sau în coreana de sud?

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Ai un virus sau malware. Daca le ai pe smartphone atunci foloseste AVAST antivirus, dava le ai pe pe PC atunci foloseste MalwareBytes

| ViruseZ a răspuns (pentru Bogatu_Valentin_1968):

Nu are cum.
Deja folosesc acele programe si nu