| Alex00001 a întrebat:

Dc la anumite video-uri pe trilulilu cand dau fullscreen mi se ducea imaginea intr-o parte. Adica vad doar jumate din video

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc si singura solutie e sa maresc cu Ctrl + toata imaginea, ca sa se mareasca si videoclipul. altceva nu stiu ce sa-i fac

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de funda!

5 răspunsuri:
| zHeArTz a răspuns:

De la ei este problema, de obicei daca dai reload merge.

| TheAG a răspuns:

Fii atent:
1. Foloseste Chrome
2. Instaleaza fullscreen anything
3. Instaleaza fullscreen simplu( adica tasta f11) acestea 2 fiind extensii pentru chrome
4. Alegi filmuletul selectezi din dreapta sus fullscreen anything e ce va cu albastru dupa care apesi f11.
5. Vizionare placuta big grin la mine merge sper ca te-am ajutat tongue

| TheAG a răspuns (pentru TheAG):

La 4 nu merge cu f11 trebuie sa dai click tot in dreapta sus pe o casuta cu negru seamana cu semnul d ela fullscreen big grin

| nesatori a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel...Nu stiu ce are... Poate problema e de la ei