| Razvan_7138 a întrebat:

De 500 de lei pot sa imi iau o placa video si o placa de baza la calculator.
Eu acum am un FX 5200 e placa. Iar placa de baza nu stiu ce e!
Sa fie cat de cat mai buna decat asta

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu stii ce placa de baza ai? Trebuie sa stii! FX5200 e cam antica. Cel mai probabil va trebui sa mai strangi bani si sa-ti iei un calculator nou. Daca vrei...

| CybeRAthlete a răspuns:

De banii aia iti iei un calc destul de bun, nu te limita doar la 2 componente.
bafta

| CaVoU a răspuns:

Pe ce ai pe pci express sau pe agp.Eu cu 600 ron am de vanzare un sistem intreg cu procesor core 2 duo la 3ghz 3gb ram placa baza gigabyte nforce 630i hdd 80gb placa video radeon hd 2600xt 512 gddr4 sursa 500w etc