| COOLboY a întrebat:

De astazi nu imi mai merge YouTube-ul, dar si celalalte site-uri cu videoclip-uri in afara de 220.ro. Cand dau pe un video, imi scrie "Nu s-a putut incarca pluginul". Ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Update la flash player

| GăbițuGabriel a răspuns:

Presupun ca ai Mozilla FireFox asa-i? daca da, acolo unde scrie ca "Nu s-a putut incarca pluginul" v-a scrie si Raporteaza problema. Dai acolo si apoi urmeaza tot ce iti arata... mi s-a intamplat si mie si asa am facut.

| COOLboY explică (pentru GăbițuGabriel):

Am Google Chrome

| COOLboY explică (pentru GăbițuGabriel):

Acum merge, nu am facut nimic, si brusc merge.

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru COOLboY):

Mda. se mai intampla. happy

| barla01 a răspuns:

Ori nu mai ai memorie in C(partitura windows) ori ai fost banat. dar cel mai probabil varianta 1