| adadadf a întrebat:

De cand am luat un incarcator nou ca celalalt mi s-a stricat de la laptop este un Dell n-am avut bani sa iau unul pentru Dell am luat
incarcator de alt tip de Dell si de atunci jocurile merg cu lag nfs carbon nu mergea cu lag inainte sa iau incarcatorul mergewa bine jocul si celelalte jocuri la fel merg cu lag.ce sa fac?

1 răspuns:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, pai daca stau si ma gandesc, ce treaba are asta cu joc-ul? da, posibil nu mai baga suficient curent si d-aia iti merg asa, incearca sa-ti cumperi alt incarcator, dar odata ce pc se aprinde, hmm, incearca cu un programel, de exemplu cu SpeedFan, vezi ca jos iti arata voltajul, daca este totul ok, nu este din incarcator, o zi buna!