| PentruCaAutomobile a întrebat:

De cand am reinstalaw Windows-ul (Ultimate 64 bit) jocurile imi merg foarte greu. Am instalat toate driverele, ma poate ajuta cineva?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Așa am făcut și eu aveam 7 și acum am băgat 8...la fel merge super grue orice...îți recomand să schimbi windows-ul.

| Thebestkiller a răspuns:

Inainte aveai tot pe 64 de biti?

Răspuns utilizator avertizat
| Wyorel a răspuns:

Pe ce este instalat Windows-ul?(Laptop sau PC)

| Wyorel a răspuns:

Pentru PC, mai ales daca nu are performante ridicate cel mai recomandat e Windows Xp, eu il folosesc si merge foarte bine, si eu am avut probleme cu Windows 7, tot asa mergea greu, sper ca te-am ajutat.

| PentruCaAutomobile explică (pentru Wyorel):

In primul rand am spus ca PC-ul nu avea nicio problema inainte, cu Win 7, trece mult peste cerinte, si nu mai e recomandat pe niciun PC sau laptop Win XP pentru ca nu mai e suportat de Microsoft -_-

| anamariaa18 a răspuns:

Cel mai bine ar merge sati instalezi windows xp