| anonim_4396 a întrebat:

De cand s-a facut update la google nu mai pot sa le accesez site-ul si nici sa deschid tab nou in chrome.
Imi apare: http://i.imgur.com/huIAAdI.png
Cum as putea sa rezolv?

Am sters datele de navigare.
Am facut update la browser.
Ora si data sunt potrivite.

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Google s-a updatat dar certificatul SSL nu, click pe avansat, si acolo ai o optiune care zice aproximativ "Navigheaza nesecurizat", nu mai tin minte exact formularea, dar ai prins ideea. Dupa prima accesare, restarteaza browserul si ar trebui sa mearga normal. Mie mi s-a intamplat asta cu yahoo.

| anonim_4396 explică (pentru StefanKogut):

Multumesc.

5 răspunsuri:
| Ramo2002 a răspuns:

Scrie in bara de sus www.google.ro

| anonim_4396 explică (pentru Ramo2002):

Multumesc foarte mult domnule ramo, nu m-as fi gandit niciodata sa incerc asta.

| Ramo2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))))))))))))))

| Ramo2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa ti alt cont google. Sau raporteaza.