| Nevermindd a întrebat:

Folosesc ca browser google Chrome. Cand deschid internetul, mi se afiseaza o lista cu cele mai vizitatea site-uri. Din greseala am sters unul dintre ele.Desi il accesez foarte foarte des, nu se mai salveaza acolo. Trebuie/pot sa fac ceva ca sa-mi apara din nou in acea arhiva. Este unul din cele mai accesate site-uri si ..imi este foarte usor sa fie acolo.Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate este in coada listei? Dar daca folosesti Chrome si vrei acces rapid la acel sitr, ai sus o steluta cu care marchezi pagina. E un fel de semn de carte. O vei avea mereu in bara.

3 răspunsuri:
| TeenWolf a răspuns:

Poti sa stergi alte site-uri din lista aceea pina ce apare acel site happy

| DDCC a răspuns:

Bună! Ce arhivă? Poți activa bookmarks (marcaje) folosind combinația de taste CTRL+SHIFT+B. Pentru a seta paginile de pornire la deshiderea browserului intră pe chrome://settings/, bifezi Open a specific page or set of pages, dai click pe Set pages și scrii cu ce pagină/pagini să ți se deschidă automat browserul sau nu lași niciunul iar când deschizi google chrome îți vor apărea cele mai vizitate site-uri. Ca să adaugi unul acolo mergi cu mouse-ul la un site (sus la marcaje) și îl duci în centru lângă celelalte (îți va apărea "+" pe ecran la mouse când faci asta). Sper că te-am ajutat!

| VivianneMnt a răspuns:

Mai elimina o mini-fereastra din pagina aia cu care se deschide Chromul. Adica fa exact ce ai facut inainte. Dupa ce se sterge iti apare in stanga sus urmatoarul lucru: Miniatura a fost eliminata. si langa: Restabilitile pe toate. Da click pe ea, si gata :* Bafta
Sper ca am explicat bine