| mariucakatinca a întrebat:

De cate ori iti poti schomba numele pe Facebook. Se spune ca trebuie sa iti pui numele real si daca iti schimbi numele de mai multe ori se prind ca nu e numele tau si iti blocheaza contul.

9 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

De 5 ori fix. A 6 a oara nu mai poti.

| LarisaDragomir a răspuns:

Ai voie doar de 4 ori doar in cazul in care te casatoresti, divortezi, etc.
In legatura cu blocarea contului, nu are nicio treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim de 3 ori happy Mi s-a intamplat.
Sper ca te-am ajutat, pa-pa

| FlooPp a răspuns:

Nu cred ca este adevarat, stiu o persoana care isi schimba numele din luna in luna, si pana acum nu ia inchis nimeni contul. Funda?

| TimeeaBtrx a răspuns:

Eu mi l-am sch de vreo 4-5 ori si nu era numele meu era un nimic name si actualul...dar intr-adevar astea au fost schimbate intre ele cam odata la 2ani happydar nu m-am confruntat cu nici o problema

| elenushcris15 a răspuns:

Nu cred.

| BibiRose a răspuns:

Ai voie sa-l schimbi de 2 ori dupa ce ti-ai selectat un nume.

| Zuzi_Zuzy_1988 a răspuns:

Din cate stiu eu, doar de 4 ori. Eu mi-am schimbat numele de vreo 3 ori. Am vrut sa mi-l schimb si a V-a oara, dar nu a mai fost posibil. Nu inteleg de ce zic ceilalti ca se poate de cate ori vrei. Nu e deloc asa!

| Ionutzz_Yannys_1985 a răspuns:

De 5 Ori iti poti schimba numele! Funda?