| Do_3377 a întrebat:

De cate ori ti-ai scapat telefonul pe jos?big grin

17 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Am avut lucruri mult mai importante de facut decat sa numar de cate ori mi-a cazut telefonul din mana.

| Kqzu97 a răspuns:

Cam de vreo 3 orilaughing...dar pe cel vechi l`am scapat de multe ori.pe scari,in canallaughing, asfalt, iarbalaughing.etc

| IIIx333III a răspuns:

Aoleu, saracul meu telefon! De cate ori? Depinde la ce telefon te gandesti. Primul meu telefon a fost o caramida mare, si deci nu s-a afectat cu nimic, cu toate ca l-am scapat de o gramada de ori. Al treilea este inca in posesia mea[Samsung Corby, dar si el a fost la reparat de mai multe ori]. In schimb, cand vina vorba de al doilea, pot face un serial care sa se numeasca: "Cum sa iti distrugi telefonul". I-am zgariat camera si atunci cand faceam poze se vedea ca si cum erau rupte in doua. Ecranul era zgariat, si se vedeau numai liniute pe el. Pe spate am lipit niste stickere, dar le-am dat jos si pe spate acum este lipici...laughing Si l-am scapat o data in apa si nu se mai auzea niciun difuzor.

Deci, astea da intamplari cu telefonul mobil. Astept funda!laughing

| sKilL a răspuns:

Vreo 30 scapat si vreo 50 trantit... vreo 12 schimbate

| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Nu poate fi numarathee hee

| Bendes a răspuns:

Eu am 2 telefoane unul ieftin si unul scump pe ala iefitin de peste 4507 de ori l-am scapat si nu s-a stricat sincer e un Nokia il am de 3 ani! celalalt de vreo 10 ori si il am de 1 an de zile SINCER AM NUMARAT FIECARE CAZATURA!

| belcatalin a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc bine, de vreo 2-3 ori in 10 ani.As zice eu putin, trebuie sa recunosc, faptul ca eu incerc sa am foarte mare grija de acest obiect de care avem atit de mare nevoie. intotdeauna inainte de a face ceva sau de a merge undeva ma gindesc unde si cum sa-mi protejez mai bine telefonul, lucru la care cred ca trebuie sa ne gandim cu totii. Bafta.

| αŁз a răspuns:

De muuulte orilaughing
Nici nu mai tzin minteoh go on

| AҜane a răspuns:

In jur de 6-7 ori

| sabilopod a răspuns:

O data l-am scapat pe jos intr-o balta in timp ce vorbeam la el. nu s-a sticat. am un Sony Ericsson un model stupid. si de obicei il arunc in pat de la 2 metri departare laughing si nu are nimica. iar tratamentu asta cu aruncarea il primeste de 1 an jumate in fiecare zi...

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

3 ori...de ce?:d

| AngieT a răspuns:

De nenumarate ori laughing la scoala, acasa, pe strada etc tongue ba ma impiedic de firul incarcatorului, ori in bag pe langa buzunar, ori cade din buzunar si tot asa happy dar am parte de telefoane rezistente pentru tratamentul ce il aplic whistling

| Ella_4255 a răspuns:

Pai eu mi l-am scapat de 10-20 ori acasa de vreo 10 ori la scoala si odata l-am scapat in paharul cu apa si mi-am luat altu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| kidu03 a răspuns:

Nici nu mai stiu.de multe ori
ultima data acum 5 minute.

| Ar4bu a răspuns:

Sincer nu prea gasesc ceva bun in intrebarea astastraight face

| rares121 a răspuns:

De 38 de ori