| wizopo2 a întrebat:

De cateva zile cand aprind browserul imi tot apar site-uri xxx dintr-o data care ma enerveaza. Cum de apar si cum fac sa scap de ele? P.S. : Mentionez ca nu accesez astfel de site-uri si de aceea vreau sa nu imi mai apara pe broser.

3 răspunsuri:
| Psychic a răspuns:

Mai e pe undeva si parental control, se debifeaza( sau bifeaza) optiunea care permite/ interzice intrarea pe situri pentru adulti.

| Ada233 a răspuns:

Daca ai google chrome cai la Cheia aia de langa bara de sus dai la Setari si cauta pe acolo, daca mai ai nevoie de ajutor spune, Bye!

| Iuly1598 a răspuns:

Daca imparti PC-ul cu cineva, se explica... Eu zic sa verifici istoricul.