| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile de fiecare data cand incrc sa scriu un mesaj imi apare "memorie plina, nu e spatiu suficient pentru a stoca mesajul"... dar am memorie destula, nu sters totul din memoria telefonului, am formatat cardul, degeaba sad. stie cineva care e problema si cum scap de ea? telefonul e cu ecran senzitiv, are vreo 3 luni

Răspuns Câştigător
| titilev a răspuns:

Sterge mesaje din mesagerie ca sa ai suficient spatiu

2 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Nu am niciun mesaj...

| LambOfGod a răspuns:

Ce model de telefon e? daca e LG intra in setari telefon, informati memorie, memorie telefon, memorie sistem.si acolo iti zice daca ai memorie destula.