| RedForest a întrebat:

Am un Samsung galaxy ace si de cateva zile apare spatiu disponibil aproape epuizat. Mi s-a mai intamplat de 3 ori si a trebuit sa dau reset la hard, am inteles ca apare acest mesaj din cauza aplicatiilor instalate in memoria telefonului, dar eu am toate aplicatiile in memoria SD, iar actualizarile la harti, youtube si gmail s-a facut in memoria telefonului dar nu ocupa mult.
Am ocupat 160MB / 181 si eu nu cred ca trei actualizari ocupa 160 de mb, nu vreau sa dau reset hard inca o data.
Daca puteti sa ma ajutati dau funda!
Multumesc!

Ma repet: toate aplicatiile sunt pe cardul SD, doar actualizarile (maps, youtube si gmail) sunt in memoria telefonului

Răspuns Câştigător
| ZeroDiferit a răspuns:

La 158 de mega spatiu de stocare, nu ai la ce te astepta.

| RedForest explică (pentru ZeroDiferit):

Ok. Si in caz ca o sa il schimb ce imi recomandati Samsung galaxy S2 plus sau S3 mini?

| ZeroDiferit a răspuns (pentru RedForest):

Gandeste te la un buget si ne putem orienta ce poti lua la banii aia. Apoi gandeste te ca daca vrei sa l folosesti la jocuri, eu recomand minim 16 giga din care efectiv raman 12.