| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile mi-am dat o reformatare (depanare) la laptop si dupa faza asta nu imi mai merge wireless-ul nu imi mai ramane conectat si il conectez eu si se pierde mai mereu.Ce sa ii fac sa ramana mereu activat wireless-ul cu toate ca are activa conectarea automata si sa nu mai joace semnalul ba este full ba dispare de tot sau imi arata 1-2 liniute?

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Exista baieti frumosii? unde? prin jurul meu nu sunt.

| Anonimuserr a răspuns:

Fă-ți reinstalare de Windows apoi instalează driverele pentru Router (în prealabil să fe conectat).
Este posibil ca să se fi stricat ronuterul.
Vezi că, cablul de internet să între în prima mufa și celalalt cablu mai mic în a doua și în PC.

| HTMLCOCULY a răspuns:

N.ai semnal.reinsyaleaza driverul daca nu reformarraza lapropul!