| BlairQueen a întrebat:

De câteva zile nu îmi mai merge Magazin Play. Intru, dau să descarc aplicaţia dar imi rămâne blocat, de exemplu când vreau să actualizez Facebook-ul se opreşte la 94%, la fel este si la celelalte aplicaţii.
L-am resetat şi merge ceva timp după îmi face iar aşa.

Răspuns Câştigător
| dragoshar a răspuns:

Verifică spațiul de stocare disponibil pe telefon. Dacă nu ai destul spațiu, aplicațiile nu ți se vor actualiza. Ca default, orice aplicație/joc se instalează automat pe telefon. S-ar putea să fii nevoită să mărești spațiul disponibil din telefon dezinstalând aplicații/jocuri sau prin a șterge fișiere audio/video/grafice.