| RocketQueen31 a întrebat:

De cateva zile, pe orice site intru (Yahoo, Facebook, incusiv TPU), dupa cateva minute ma deconecteaza fara sa vreau si ma pune sa ma logez iar. Ideea e ca ma enerveaza din ce in ce mai tare sa-mi bag parola din nou si din nou... Care e problema?

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa-ti iei un antivirus, sau daca ai unul, ia altul, si scaneaza tot pc-ul.
Daca nu merge, incearca sa reinstalezi windows-ul.
Daca nici asta nu merge, trebuie sa suni la cei de la care ai luat netulwinking

Răspuns utilizator avertizat