| angelo200 a întrebat:

De cateva zile sagetica de la mouse se plimba singura pe desktop, daca misc putin mouseul isi revine la normal
s-ar putea sa fie un virus?
ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Incearca sa gasesti virusii si sa-i distrugi, daca nu merge, instaleaza windows iar.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DakotaRoyse a răspuns:

TeamViewer n-are nimic de-a face cu asta, parola trebuie să o dai tu de fiecare dată dacă vrea să-ţi intre cineva în pc. Nu se intră decât cu acordul şi ştirea ta. Asta dacă nu au fost afectate setările.
Încearcă să reconectezi şoarecu', în cel mai rău caz scanează-ţi pc-ul să vezi dacă ai viruşi.

| Xlove64 a răspuns:

Asa mi s`a intamplat si mie
Dar la mine nu a fost din cauza virusului
A fos din cauza mousu-lui
Asa ca l`am dus la reparat...sau ai putea sa-ti iei altu
Funda?

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna daca ai TeamViewer dezinstaleazal cineva iti stie parola si poate sa iti umble in calculator deci daca ai TeamViewer dezinstaleaza.Succes!

| Miyukii a răspuns:

Poate fi un virus si nu.Acum depinde. Exista oameni si programe speciale si daca vrea sa se razbune etc. sie un geniu it sau are un astfel de program si stie sa-l foloseasca iti poate intra pe calculator.Totusi este o sansa destul de mica.Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu cineva ce se pricepe in it-uri si sa-ti recomande un antivirus(norton, nod32, avira etc.).ar fi bine sa actionezi cat mai repede sa nu se agraveze sau sa inceapa sa-ti stearga fisierele.

| LoLpoZ a răspuns:

Si mie mi se intampla sad si nici eu nu stiu de ce... straight face

| fuckThisLife a răspuns:

Se mai intamplalaughingscoate mouse-ul si baga-l la lochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este virus,mouseul este de vina, inlocuiestel, e cel mai sigur.Numai bine.

| CrisDdf a răspuns:

Ai teamviewer?

| CrisDdf a răspuns:

Daca ai, s-ar putea sa fie altcineva care iti umbla prin calculator.

| MarisAlin a răspuns:

Si mie mi se mai intampla dar nu e de la virusi de la mouse asa face el si al meu se plimba singur si am schimbat si windosul sitot asa e asa face al funda:d

| speeder a răspuns:

Vezi daca nu cumva bateriile sunt pe terminate...