| lombardi a întrebat:

De cateva zile tot am o problema cu Internet Explorer 8. Cand ma uit la un video sau un film si incerc sa-i dau full screen,mi-l mareste dar automat dupa o secunda mi-l micsoreaza iar,adica nu-i pot da full screen. Si scrie ceva de genu: This tab has been recovered, a problem with this webpage caused internet explorer to close and reopen the tab. Dar la toate siteurile face figuri ca nu pot mari imaginea ca mi-l micsoreaza. Daca stiti cauza va rog ajutor!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am o problemă asemănătoare (şi altele) cu Google Chrome. Dacă afli cauza, anunţă-mă, te rog, şi pe mine.
(Am reinstalat browser-ul, dar problema nu s-a rezolvat de tot, doar parţial. Poţi să reinstalezi şi tu pe al tău; poate ai noroc.)

| lombardi explică (pentru NOname):

Nu stiu nici eu cauza, foarte ciudat