| lombardi a întrebat:

De ce cand intru cu IE8 in XP in unele siteuri,mai ales cele de tv online, imi da mesajul "This tab has been recovered, A problem with this webpage caused internet explorer close and reopen the tab" dupa aia urmeaza un refresh la pagina respectiva, asta si de 3-4 ori consecutiv,una dupa alta. Am citit pe un site ca ar fi din cauza add-on-urilor,le-am oprit pe toate si problema a persistat,am resetat la default browserul,tot asa, am reinstalat din nou IE si problema tot nu dispare,am sters cache,degeaba, CE SA MAI FAC? Nu ma mai pot uita la un tv pe sopcast nimic ca-mi da restart automat paginii cu eroarea asta,this tab has been recovered,am incercat pe alte siteuri si acolo aceeasi poveste, disable la antivirus tot. DAU si FUNDA doar ca sa scap de aceasta problema!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Perioada de asistență pentru Windows XP se termină la 8 aprilie 2014.
Cred ca e cazul sa schimbi S.O.
Treci pe Win 7.Mai ales ca te uiti online!

| shannygelu a răspuns:

Asa face din cauza sopcastului dezinstaleaza sopvcast si pune alta versiune

| viorel18 a răspuns:

Bagati google chorne siti merge

| lombardi explică (pentru viorel18):

Pe chrome nu merge sopcast, am si chrome, dar pentru navigat pe net nu sopcast.