| iLikeToHelp707 a întrebat:

De ce am asa de putin spatiu pe C (unde sunt programele, windows etc.) ieri aveam un GB iar azi ma trezesc cu 20 de MB, nu am downloadat nimic, nici nu am umblat pe acolo! Ajutor! Funda la cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| th3on3 a răspuns:

Probabil ai activat update automat

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windows-ul

| Magnific a răspuns:

Hmmmmm.de ce nu iei asta? http://www.filehippo.com/......e7cbfa38b/ si scaneaza poate ai fisiere care nu iti mai foloseste la nimica si le stergi. sau mareste partitia C: daca nu sti cum da-mi id si vb acolo. pa pa

| εїз a răspuns:

Pentru că ai programe instalate în el, şi nu ţi-a mai rămas prea mult loc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gheorghiţa13 tu vrei sa ti se suspende contul pe TPU? de ce pui link-uri catre anumite site-uri sa strangi tu puncte, nu tie rusine sa minti ca pe link-ul respectiv se gaseste un tutorial.
RAPORTATI user Gheorghiţa13 ca ii inseala pe ceilalti mintindu-i. Tine-ti TPU curat nu cu mincinosi pe el.

| eusuntmarius a răspuns:

Dacă zici că nu ai downloadat, atunci:
1. Poate ai instalat cumva vreun joc/program.
2. Poate ai pus pe desktop niste poze, filme

| ionutalecs a răspuns:

Http://www.fostaprietena.info/? username=25884 da click aici

pei calculatorul la un timp se resetaeaza si nu mai ai ce sa faci poate ca el constata ca a calculat gresit poate pentru ca este mai vec hi

| RaulTheGame a răspuns:

Poate este activat Automatic Updates si s`a descarcat ceva?