| MamiTauPui a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Nu imi functioneaza Facebook-ul. Am incercat cam tot ce stiam: am schimbat pana si windows-ul, mess-ul, antivirusul, l-am stins, am scos stick-ul( am uitat sa mentionez ca sunt pe Stick, pe Vodafone) dar nimic pe ziua de astazi si nu mai stiu ce sa fac...si ieri mi-a facut tot asa aveam programele instalete deja dar cand am scos stick-ul si l-am inchis a functionat. Help plss! sad

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce eroare iti apare la conectare? Ce browser folosesti? Pe alte siteuri poti intra?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Igama a răspuns:

Cum sa schimbi windows-ul doar pentru ca nu-ti merge facebook-ul? straight face