| Neocs a întrebat:

am un lg optimus soul si am o problema cu el! bateria nu tine mai mult de o zi! de exemplu ieri nu am umblat deloc pe telefon si seara cand m-am uitat mai aveam 50% baterie! cine ma poate ajuta? dau funda! multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa ai activat ceva care nu se inchide atunci cand inchizi telefonul, de exemplu player-ul muzical ori bluetooth-ul. Asa a patit si sotia mea, se plangea ca i se descarca prea repede telefonul si cand am verificat ii mergea player-ul muzical. Dupa ce l-am dezactivat nu a mai avut problema asta.Numai bine!

1 răspuns:
| Neocs explică:

Ms mult! Nu este nimic deschis! Tot timpu verific! Merci frumos! Numai bine! O sa ma duc cu el la Vodafone deoarece are garantie!