| anonim_4396 a întrebat:

De ce atunci cand deschid calculatorul acesta se blocheaza, adica nu mai pot apasa pe nimic, iar atunci cand il sting si se deschide, merge?

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Eu zic sa te uiti in Start-up cate si ce programe ai.Te poti ajuta de programul asta: http://www.filehippo.com/download_ccleaner, te uiti la "Unelte/Start" si ca sfat, incearca sa dezabilitezi cat mai multe.

7 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Probabi; ai luat vreun virus cel mai bine ar fi sa iti schimbi windowsul.
Bafta!

| Chak a răspuns (pentru AndyIQ):

Nu am luat niciun virus, ca am scanat cu toate antivirusurile calculatorul.

| Chak a răspuns (pentru AndyIQ):

Nu am luat niciun virus pentru ca am scanat calculatorul cu toate antivirusurile pe care le am.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Sall este posibil ca tu sau alta persoana sa fi instalat ceva care nu a permis windowsului sau din acele instalari sa se fi dereglat windows-ul mai mult asta e ca sigur si eu am avut aceleasi probleme si nu am avut decat sa instalez alt windows sau tot acelasi asta este singura solutie happy bafta!

| Chak a răspuns (pentru CatelusaFlaffy):

Asa,si intrebarea e cum reinstalez windows-ul?happy

| Chak a răspuns (pentru CatelusaFlaffy):

Asa,intrebarea e cum imi reinstalez windows-ul?laughing

| Chak a răspuns (pentru CatelusaFlaffy):

Asa,dar intrebarea e cum reinstalez windows-ul?laughing