| Anca2999 a întrebat:

De ce atunci cand ma uit pe un site la serial daca dau full ecranul mi se misca filmul incet? sa fie de la site, ca laptop-ul nu are probleme am dat si restart.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Placa video.

| Anca2999 explică (pentru darrio2007):

Pe ecran mic, merge perfect. crezi ca e placa?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anca2999):

Si la mine face asa.Este adevarat ca nu la toate filmele videoclipurile etc.Dar laptopul meu este cam batranel si nu i-am schimbat decat placa de baza in 7 ani.Raspunsul lui dannyel86 este mai complet.

| dannyel86 a răspuns:

Placa video sau viteza la internet. Mai poate fi si memoria ram, care, de cele mai multe ori, dicteaza performanta sistemului. In fullscreen, partea hardware e mai solicitata. Ai putea pune stop, sa se incarce banda de redare, si dupa cateva minute sa incerci vizionarea pe ecran intreg, pentru a observa daca se mai misca in reluare.