| Ovidiu a întrebat:

De ce atunci cand porneste sau se opreste frigiderul mi se blocheaza pentru 3 secunde mouse-ul. Mouse-ul este prin mufa USB iar frigiderul si PC-ul este conectat la aceeasi priza.

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Poate cele 2 consuma mai mult decat poate alimenta priza...

| bogdan3vl a răspuns:

Si eu am frigideru si pc-ul pe aceeasi priza si nu se intampla nimic bine eu am un arctic clasa a+ si are consumul mic inainte aveam tot un arctic dar dala vechi si imi apreau dungi pe ecran la monitoe cand pornea si se oprea termostatu la frigider
aa si era sa uit nu am nici priza cu impamantare incerca sa mucti pc-ul pe alta prizafundabig grin

| FoarteLetargic a răspuns:

Conectezi pc-ul sau frigiderul la prize diferite
Funda?happy

| Mihai0eu a răspuns:

Faci niste proprozitii de te doare capu!

| TheLastDancer15 a răspuns:

Poate ai ceva la priza... n-ai si tu alta priza in care sa pui frigideru?