| Cosmin_9592 a întrebat:

De ce cand bag o tastatura in portul USB imi baga laptopul pe standby si cand scot tastatura imi merge normal si daca bag iar tastatura iar intra in standby care este problema?

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Daca inchizi laptopu, bagi tastatura, si-l pornesti, ce se intampla?

| MMihai a răspuns:

Dar porcăria ta de laptop nu are o tastatură la ce trebuie 2 tastaturi?

| danyelo112 a răspuns:

Da laptopu nu are tastatura? ce fel de laptop ai tu?>e normal sa nu mearga...nici un calculator sau laptop nu merge cu doua tastaturi.

| Cosmin_9592 explică:

Ma imi este mai comod cu tastaura usb plus ca am dat o caruta de bani si nu vreau sa imi strict tastatura asta pentru ca eu ma joc foarte mult pe el

| Cosmin_9592 explică:

Tot asa