| vladlove123 a întrebat:

am o problema cu laptopul meu cand merge si inchid clapeta intra in standby dar cand ii deschid clapeta beculetele nu mai licare si stau aprinse dar pe ecran nu mai apare nimic si trebuie sa inchid laptopul de la buton, si iar sa il pornesc ca sa apara pe ecran. Laptopul este un fujisu Siemens v5535 windows xp. Ce trebuie sa ii fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| EJxJtK a răspuns:

Asa mi se intampla si mie dar nu trebuie sa il inchizi din buton caci se poate strica in timp. Dupa ce redeschizi clapeta, apasa pe cateva butoane, misca din mouse, si asteapta putin(cel mai bine ar fi sa apesi numai pe space consecutiv, ca sa nu strici ceva). Mult succes! happy