| raduradu2014 a întrebat:

De ce cand dau sa aprind pc-ul se stinge singur dupa 15-20 sec si pe urma porneste iar si tot asa?

4 răspunsuri:
| bystefu a răspuns:

Poate fi de la hard, de la procesor sau chiar de la ram.Inclusiv de la sursa sau sistemul de operare (windows)

| Gheorgheee a răspuns:

Pai cred ca are o problema tehnica interna, cheama un specialist sa evalueze placa de baza sau procesorul

| iAMVi a răspuns:

Apasa mai bine pe conecatorii de la sursa, la mine tot asa mi se oprea dar dupa 3-4 minute

| raduradu2014 explică:

Problema a fost la hard... nu stiu de ce am scos toate firele dar tot nu mergea. am scos firul care duce de la sursa la hard si a pornit. am pus la loc firul la hard si a mers totul normal