| bogdannn114 a întrebat:

De ce cand fac o poza pe telefon cu camera din spate poza iese invers? Adica oglinda? Asa ma vad si in realitate?laughing)

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Verifica daca ai cumva o optiune de oglindire a camerei in setarile aplicatiei de aparat foto.

| bogdannn114 explică (pentru PainTech):

Asa ma vad si in realitate? sau in realitate ma vad normal?

| GeorgianaDiaconu a răspuns (pentru bogdannn114):

In realitate te vezi cum te vezi in poza ce iti iese stramba. Stiu ca e ciudat, daca ai tiktok o sa vezi ca si acolo e un trend cu filtrul asta laughing te filmeaza cum te vezi tu si dupa cum te vad ceilalti. Explicatia logica si adevarata este ca ceilalti te vad in oglinda fata de cum te vezi tu. E ceva normal. Un exemplu basic : Stanga ta, e dreapta celui care sta in fata

| bogdannn114 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

E imposibil, imi vad prietenii in oglinda la fel cum ii vad si in realitate

| GeorgianaDiaconu a răspuns (pentru bogdannn114):

Hmmm. Chiar sper asta laughing Sunt stramba rau cand ma vad in "oglinda" in poze laughing