| FoxGames a întrebat:

De ce cand filmez cu bandicam am lag si cand filmez cu bandicam nu am?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai lag pentru ca bandicamul consuma resurse, de asta, iar cand nu filmezi nu mai consuma acele resurse si se misca mai bine.
PS:Vezi ca te-ai incurcat putin cu intrebarealaughing

| Ineys a răspuns:

E putin paradoxala intrebarea ta...
Ori ai lag cand filmezi cu bandicam, ori n-ai? Hotaraste-te.

| AgentulVIPPro a răspuns:

laughing) wtf?

| FoxGames explică:

Scuze am fost grabit voiam sa spun: de ce cand filmez cu OBS am lag si cand filmez cu bandicam nu am?

| OldSoul a răspuns (pentru FoxGames):

Tot aceealasi motiv e, obs consuma mai multe resurse decat bandicam.