| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

De ce cand filmez in joc cu fraps dupa ce termin filmarea nu ma lasa sa vad videoul imi zice ca i csv file nu il pot porni.Si de ce cand filmez cu Bandicam jocuri imi zice ca fereastra tinta nu e selectata dar nici nu imi da sa o selectez.Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| ivangorobet a răspuns:

Ma frate cu fraps e cam greu de explicat pentru ca sunt mai mult optiuni dar cu bandicam e foarte usor. adauga-ma pe skype si o sa ami arati ce iti apare.
idul meu de skype: ionelgorobet

| Liposchi_Laurentiu_2000 explică (pentru ivangorobet):

Gata am rezolvat problema. Oricum Mersi.

| ivangorobet a răspuns (pentru Liposchi_Laurentiu_2000):

Nu-i pentru ce!