| Andrusk2 a întrebat:

Vreau sa filmez pe BANDICAM la un joc dar imi cere fereastra tinta! Care este fereastra tinta?

2 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

1.Deschidem programul bandicam.
2. Apasam pe fereastra unde scrie tinta si selectam dreptunghi pe ecran pentru a filma in pc pe desktop.
3.Pentru a filma in Game apasam pe fereasta tinta si selectam Feresta OpenGL/DirecX.
4. Dupa ce am bagat bandicam pentru a filam in joc putem intra in joc si sa folosim comanda F12 pentru a porni/opri video.
5.Video il gasiti in my document-bandica-selectati video facut.