| Trollerul a întrebat:

De ce cand incerc sa cumpar o sapca de pe Amazon primesc eroarea asta http://prntscr.com/5c51dc?

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

De ce iti cumperi o sapca de pe Amazon?
Dai mai mult pe transport, sunt o multime de siteuri romanesti cu sepci, poti sa te uiti la ei sa vezi daca iti place ceva.

1.www.u-man.ro/accesorii/sepci

2. www.bmxmagazin.ro/categorie/sepci-128/

| Trollerul explică (pentru RaduTN):

Mai bine dau acolo 5$ pe un Last Kings de cat sa dau 80 de lei de aici pe ea.

| RaduTN a răspuns (pentru Trollerul):

Da dar dai 30-40$ pe transport, mai convenabil ar fi din Romania, zic eu.

| Trollerul explică (pentru RaduTN):

Transport gratuit la ce vreau sa cumpar eu, deci nu ai vreo rezolvare pentru eroare?

| RaduTN a răspuns:

Zice ca este o problema cu comanda ta, cred ca nu a sosit inca acel produs si nu este in stock. Daca gasesc vreo metoda ceva iti spun.