| Meli34 a întrebat:

Vreau sa imi fac cont pe youtube si intru pe www.youtube.com, apoi dau CREATE ACCOUNT, si imi apare ,,Create a new Google Account" Eu nu vreau cont pe google, ci pe youtube. Please, help!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa-ti cont acolo pentru ca este acelasi lucru! Este bine ceea ce faci! Youtube este site-ul lui GOOGLE si facacndu-ti cont pe Google ->>>automat ai si cont pe Youtube! deci, CONTINUA!
YOUTUBE - Cont nou http://www.youtube.com/create_account

| Pleşcan_Mirel_2000 a răspuns (pentru neluL):

Ami faci si mie un cont si apoi mil dai si ati dau funda

5 răspunsuri:
| Chioralia_Yasmina_1987 a răspuns:

Si eu as vrea asa va rog

| Cristian_Roman_1946 a răspuns:

Vreau cont si pe youtube.com sa pot posta muzica, poze si videoclipuri

| sony89 a răspuns:

Pleasr,hakp!