| anonim_4396 a întrebat:

De ce când încerc să pun un font în Microsoft Office Mord 2007 îmi apare asta: There is insuficient memory or disk space. Word cannot display the requested font.
Mentionez că pe fiecare din cele 3 partiţii am cel puţin 17 Gb liberi sad Ajutatimă va rog
si pentru cei care nu au ce face decat sa zica ca sunt prea prost sa am un calculator mai bine nu postati... nu ma ajutati deloc straight face

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu-mi dau seama cum incerci sa pui un font in word.
copiaza fontul in C:\WINDOWS\Fonts\ si o sa-l poti folosi si in word.

| tudy_5862 a răspuns:

Am impresia că ai prea puţini rami (memory). Cere minim 256 MB RAM. De aici http://bit.ly/10yVF. Poate asta e problema.

Soluţia: Te duci la un magazin de specialitate şi îţi cumperi rami.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face. si marmota invelea ciocolara in staniol. am 2024 mb Ram DDR 2. 80 Corsair... crezi ca 2024 e mai mic decat 256... daca e o noua teorie in matematica ce afirma asta sa ma anunti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa am facut... dar nu mi-l accepta crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul mesaj a fost pentru. abh. al doile-a pentru frustratul cu comentul ala...