| KaTTaLiN a întrebat:

Cand deschid un fisier Microsoft Office imi apare mesajul:"There is not enought memory or disk space to run Word". Am avut ceva virusi si am sters niste fisiere din C, nu stiu daca aia e cauza. Am reinstalat Microsoft Office dar tot asa apare si nu pot deschide nici un fisier word, ppt, excel. Cum repar problema?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca mai ai CD-ul de windows baga CD-ul si da-i repair! Altceva nu mai poti face! Daca aveai un antivirus bun nu mai era nevoie sa stergi fisiere din windows! Repair este singura solutie!