| LDCCristi a întrebat:

De ce cand instalez google chrome merge netu greu de tot.e cand am mozila rupe.dar dc merge greu chorme?

Răspuns Câştigător
| schmoll a răspuns:

Poate ai calculator cu resurse slabe.chrome utileaza multa memorie ram, chrome are pluginuri incorporate, depinde si de viteza netului tau, foloseste browserul care te ajuta mai mult.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta si instaleaza-l.
Poate merge mai bine:
http://www.filehippo.com/download_shockwave
(latest version)

| MyGoodLife a răspuns:

Păi chrome e de 10 ori mai buna decat mozila deci fara internet pe cablu nu prea merge chrome, chiar daca pe stic ai semnal maxim si chiar daca esti conectat la Wi-Fi, poate e si din vina calculatorului

| AdrianFita a răspuns:

Nu e bun chrome. straight face]

| LisaZafre a răspuns:

Chrome este un browser mai solicitat fata de celelalte happy eu m-am lasat si de mozilla si chrome.Am Maxthon si Opera.

| Andrei_Andrey_1993_s9yO a răspuns:

Probabil ai avastu si ai viteza de net mica si avastu iti ia din energia netului