| Ghidf1 a întrebat:

De ce cand las laptop-ul fara 'sa apas pe taste sau sa misc mousul'(nu stiu cum se numeste) imi apare un video pe ecran de la Asus(firma producatoare laptopului) cu laptopul.Cum fac sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| whiteOdrink a răspuns:

Click dreapta, personalise(personalization), screen saver si selectezi mai multe minute acolo!

2 răspunsuri:
| NumePlubic a răspuns:

Modifica timpul de intrare in Sleep mode sau seteaza-l sa nu mai intre. Nu cred ca poti sa faci altceva thinking