| Manda97 a întrebat:

De ce cand nu sunt online pe facebook, ma arata ca si cum as fii?

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Deci daca ai facebook pe mobil, atata timp cat o sa fii conectat cu facebookul pe mobil, atata timp o sa fi on. Si fratelui meu i s-a intamplat si a avut mari probleme din cauza asta. Cand inchizi facebookul, apasa pe deconectatre mai intai.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii asta?

| Kwik66 a răspuns (pentru darrio2007):

Te-ai gandti ca a intrat pe alt cont rolling on the floor)))))))))

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu ai cum sa iti dai seama. Daca ti-a zis cineva, te-a mintit sau erai tu on si ti-a trimis un mesaj cand ai iesit si a crezut ca nu erai on.

| Manda97 explică (pentru dragosbogdan001):

Ba da, am intrat pe alt cont si apar online, si parola e schimbata de ieri.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Manda97):

Nu e posibil, pe facebook nu se fac asemenea erori. Ti-au luat hakerii contul.
Si o sa-mi dai o replica inutila acum la care o sa spui ca ai mentionat ca ai schimbat ieri parola. Daca ti-au luat hakerii contul, ti-l pot lua din nou in 10 secunde.

| Manda97 explică (pentru dragosbogdan001):

Esti tu prost in pla mea. am zis ca nu are nimeni contul meu, dar cateodata ramane ca si cum ar fi inca online. uitati-va in *** de 10 ori la ce am zis.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Manda97):

Sau, m-am mai gandit, si in afara de explicatia cu hakerii, mai poate fi o explicatie. Ai facebook pe mobil?

| Manda97 explică (pentru dragosbogdan001):

Da, dar nu am wifi sau mega activat, doar uneori ma arata online.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Manda97):

Deci daca ai facebook pe mobil, atata timp cat o sa fii conectat cu facebookul pe mobil, atata timp o sa fi on. Si fratelui meu i s-a intamplat si a avut mari probleme din cauza asta. Cand inchizi facebookul, apasa pe deconectatre mai intai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

schimbă parola și apoi dă să te deconecteze de pe toate dispozitivele.

| Iunix a răspuns:

Poate s-a mai logat cineva pe contul tău.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Sunt 3 variante:
1.Esti conectat pe cont de pe alt dispozitiv(telefon, tableta etc)
2.Te-au pacalit prietenii daca ei ti-au spus
3.Cineva ti-a spart contul